Andrzej Polan

Lubiany „od pierwszego wejrzenia”, po prostu tak ma. Z wykształcenia nauczyciel, a z zamiłowania Kucharz. Od wielu lat związany         z telewizją TVN. W kąciku kulinarnym DDTVN dzieli się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.
W programie "Polska ze smakiem" emitowanym na antenie kanału telewizyjnego Kuchnia+, zabierał widzów w kulinarną podróż           po wyjątkowych zakątkach Polski, gdzie odkrywał lokalne smaki i rozmawiał z ludźmi, którzy żyją w zgodzie z naturą. Wcześniej szef kuchni w hotelach w Warszawie (m.in Hotel Polonia Palace, Novotel Airport ) i Zakopanem (m.in. Daglezja), pokazał, że kuchnia hotelowa może być tym, za czym tęsknimy.
Dał się poznać jako kreatywny szef kuchni restauracji Soul Kitchen w Warszawie. Teraz prowadzi własną restaurację w Warszawie – Małą Polanę Smaków. Gotował w programie telewizji TVN „Między kuchnią a salonem”.
Miał okazję przygotowywać menu i osobiście gotować dla Głów Państwa, min. Króla Norwegii, Prezydenta RP, kandydatek Miss World, sportowców i gwiazd.
Prowadzi interaktywne warsztaty kulinarne. Prezentuje kuchnię doskonałą, co ważne potrafi nauczyć tajnych zasad gotowania nawet najbardziej opornych odbiorców. Po prostu zaraża swoją pasją.
Jest również autorem książki "Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana". Proste przepisy, najlepsze składniki i doskonały smak to jego motto w pracy, która jest jego pasją.

 
© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski