Adrian Feliks

Adrian Feliks:
Kucharzem zostałem przez przypadek, zawsze chciałem być cukiernikiem. Los tak chciał, że zostałem zmuszony wyjechać za pracą poza granice naszego kraju. Bardzo szybko znalazłem pracę na kuchni. Zacząłem od zmywaka, natomiast w wolne dni szef kuchni pozwolił mi przychodzić do pracy i pobierać nauki. Po upływie pół roku rozpocząłem prace na kuchni i gotuje do dziś.

W 2007 roku po powrocie z Belgii podjąłem prace jako szef kuchni i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Na moim koncie jest kilkanaście konkursów kulinarnych, różne szkolenia i warsztaty, które pozwalają rozwijać moją pasję do gotowania. Specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej, najbardziej jednak uwielbiam tworzyć własne autorskie dania.

Motywacją do wzięcia udziału w programie TOP CHEF była chęć udowodnienia sobie, że potrafię gotować i pokazać wszystkim, że gotowanie to sztuka! Mimo, że nie dotarłem w programie do finału to największą wygraną był dla mnie staż w Atelier Amaro u pana Wojtka. Po programie założyłem własną firmę SPOON, która zajmuje się organizowaniem warsztatów kulinarnych oraz eventów.

Jestem właścicielem psa, kota oraz rybek.

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski