Agnieszka Buch

Agnieszka Buch pół finalistka drugiej edycji programu Top Chef Polska. Obecnie 23 lata. Pochodzę ze Śląska, tam ukończyłam szkołę gastronomiczną oraz zaczynałam moją kuchenną przygodę. Zaczynając od maminej kuchni i milionów pierogów dla licznej rodziny, poprzez gotowanie w tyskich i krakowskich restauracjach.

Rok temu wyjechałam do Wielkiej Brytanii by rozwijać swoją pasję. Po przez tułaczkę bez znajomości języka starałam się wykonywać pracę najlepiej jak tylko mogłam, co w końcu doprowadziło mnie do dobrej londyńskiej restauracji. Obecnie gotuję w restauracji Sonny's Kitchen w Londynie  oraz rozpoczynam staż w The Square, która ma dwie gwiazdki Michelin.

Strasznie się cieszę, że w końcu udało mi się zorganizować czas tak, by móc pojawić się na MasterChefs4Dogs, na który już zapraszano mnie wiele razy! Jestem pełna podziwu dla tego eventu i ludzi, którzy to tak świetnie zorganizowali, bo on przyczynia się do lepszego bytu biednych zwierzaków, o które mało kto dba.
Sama mam 2 psy (suczki Sara i Kropka), Kotke Niunie oraz Fretkę Tośkę! Zwierzęta towarzyszą mi od najmłodszych lat w (pewnym momencie w domu było mini zoo pełne chomików, żółwi, szczurków i innych pupili). Świetnym pomysłem jest połączenie gotowania dla dobra Zwierzaków więc ostrze noże i nie mogę się doczekać aż wyląduję na poznańskim lotnisku, by zgotować coś pysznego dla naszych gości, którzy zechcą wesprzeć akcję MasterChefs4dogs !

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski