Julian Redondo Bueno

Z zawodu fotogram, kucharz z pasji, zwariowany na punkcie obu profesji!Skończył studia fotografii artystycznej w Cordobie. Mieszka w Poznaniu od prawi sześciu lat. Zainteresował się gotowaniem po zrealizowaniu różnych projektów kulinarnych w Afryce, Południowej Ameryce i Europie. Zrozumiał, że jedzenie jest najlepszą i najszybszą drogą do poznania nowych ludzi, przyjaciół i ich kultury. W Polsce nie było inaczej, zakochał się w polach uprawnych babci, które obfitowały w wspaniałe warzywa, a jej wiedza o nich bardzo go zainspirowała.

Po dwóch latach jako szef w Pika Pika Tapas Bar zaczął karierę jako wolny fotograf kulinarny i kucharz. Pomagał ekipie Atelier Amaro na Porsche Gourmet dwa razy, organizował kulinarne eventy w Jadalni i Cafe Zielony Niedźwiedz razem z PSTK-Polskie Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej oraz promował regionalne produkty w programie Kolej na Wielkopolskie Smaki.
Od trzech lat administruje facebookowy profil Chef Julek y sus locurus, gdzie znajdziecie wszystkie informacje o projektach i eventach Julka oraz kulinarne fotografie.

 

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski