Kuba Korczak

Kuba Korczak - szef kuchni, doradca kulinarny, pasjonat i poszukiwacz smaków. Razem z Ewą Chodakowską na kanale Kuchnia+ prowadzi program promujący zdrowy i aktywny tryb życia. Od ponad dekady dzieli się swoim doświadczeniem, prezentując regionalne i nieodkryte polskie smaki, które bezkompromisowo aranżuje w całkowicie zaskakujące kompozycje. Maciej Nowak napisał o nim: "Kuba Korczak, szef kuchni, który gotuje jak Kamil Stoch skacze".

Ekspert kulinarny stacji TVN 24 i wykładowca trójmiejskiej Akademii Kulinarnej Fumenti. Wieloletni działacz Slow Food Polska, członek Polskiej Akademii Smaku. Gotował w najciekawszych restauracjach w kraju oraz w Grecji, gdzie spędził część swojego życia.
Pomysłodawca i dyrektor stołecznego festiwalu kulinarnego GOOD FOOD FEST. Jego agencja zajmuje się kompleksową organizacją wydarzeń kulinarnych na najwyższym poziomie. Realizuje eventy tematyczne, pokazy (live cooking), warsztaty, prezentacje i degustacje produktów, sesje fotograficzne oraz cateringi specjalne. Projekt specjalizuje się również w obsłudze sektora HoReCa - całościowej realizacji nowo powstających obiektów gastronomicznych oraz w tematycznych szkoleniach dla branży.

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski