Marcin Piotrowski

Przygoda z gotowaniem rozpoczęła się ze startem szkoły gastronomicznej w 1994 roku. Doświadczenie zdobywał w najlepszych restauracjach min. Hotel Sheraton w Warszawie, Hotel Bristol, Riva Restaurant w Londynie. Sześć lat był osobistym kucharzem Ambasadora Australii w Polsce i gotował dla dyplomatów i polityków.

Po drodze wiele pracy, ale też i sukcesów. Od 12 lat jest aktywnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz członkiem Polish BBQ Kings, zawodowej grupy szefów kuchni reprezentującej Polskę na wielu międzynarodowych konkursach gastronomicznych i mogącej pochwalić się wieloma osiągnięciami na gastronomicznej arenie światowej. Zdobył złoty i srebrny medal na Mistrzostwa Europy BBQ w Estonii w 2004. W 2006 roku reprezentował Polską gastronomię na Światowym Kongresie World Association Of Chef Societies WACS w Nowej Zelandii i również na Europejskim Kongresie WACS 2006 w Finlandii. W 2006 roku otrzymał powołanie na trenera Reprezentacji Kucharzy Wojska Polskiego, przygotowywał Ich do Culinary World Cup 2006 w Luxemburgu, gdzie zdobyli brązowy medal. Zdobył tytuł Mistrza Świata BBQ 2006 z teamem Polish BBQ Kings.

Posiada Dyplom Mistrza w zawodzie kucharz. Prowadzi catering dietetyczny, uczy w szkole, prowadzi dwa razy w tygodniu audycje w JemRadio i jest eko rolnikiem. Brał również udział w nagraniach polskiej edycji „ Hell’s Kitchen” jako Chef backup kitchen gdzie przygotowywał wszystkie produkty do kuchni Wojtka Modesta Amaro. W 2013 roku wziął udział w I edycji programu Top Chef w telewizji Polsat.Obecnie szef kuchni w Totomato w Warszawie.

Właściciel : 3 psów , 2 kotów i 35 kur.

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski