Darek Kuźniak

Kamikaze kulinarny. Szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w pierwszej Polskiej edycji programu Top Chef. Jego talent i charyzma utorowały mu drogę do drzwi piekielnej kuchni. Został zaproszony do współpracy i przez dwie kolejne edycje Hell’s Kitchen pełnił rolę sous-chefa Wojciecha Modesta Amaro. Kolejnym zwrotem akcji okazał się rok 2015 i autorski program pt” Crazy Chef Cooking”. Projekt stworzył nieograniczone pole do autoekspresji.

Swój fenomen zawdzięcza ogromnej pasji oraz współpracy ze światowymi autorytetami sztuki kulinarnej. Dla wielu odrealniony – czerpie inspiracje z otaczającego go świata oraz własnych emocji.

A te w jego przypadku najbardziej uwalnia adrenalina. Kolekcjoner mocnych doznań rozsmakował się już w motocyklach, jeździe konnej, bungee oraz sportach walki. Wiosną 2015 roku zobaczymy go także w nowej produkcji telewizyjnej. Zaproszenie do udziału w projekcie przyjął bez wahania, gdy tylko dowiedział się jakiego ekstremum dotyczy. Nabrał apetytu na sprawdzenie swojej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Sportowa rywalizacja, podsyca atmosferę – jednak Darek zarówno w życiu jak i programie ceni twarde zasady fair play. Pytany o chęć wygranej, podkreśla, że niezależnie od osoby która zaskarbi sobie sympatię widzów i jurorów – wszyscy biorący udział w projekcie celują do jednej bramki. Program ma mocny aspekt charytatywny.

Mimo wielu aktywności chętnie włącza się w akcje społecznościowe. Nie bez powodu jest jedną z twarzy kampanii Master Chef’s for Dog’s. Posiadacz kilku uratowanych braci mniejszych zachęca do spotkań na charytatywnych akcjach, podczas których będziecie mogli nie tylko wspomóc szczytny cel – ale także zakosztować się w talencie najlepszych Polskich szefów kuchni.

© 2015 Master Chefs 4 Dogs. All rights reserved | Projekt: Jakub Krukowski